آتش سوزی 6 هکتار از باغات شخصی در تنکابن

ˈحسن خانی الموتی ˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این آتش سوزی به وسعت 6 هکتار باغ مرکبات مخروبه حوالی ساعت 9 صبح امروز در منطقه ای به نام ˈمیانسرایˈ حدفاصل بینˈ سیاه ورز و توشکنˈ هم مرز با عرصه های جنگلی این شهرستان رخ داد که خوشبخانه با اعزام به موقع بالگرد و حضور نیروهای یگان حفاظت از جنگل ، انتظامی ، سپاه ، بسیج و فرمانداری این آتش سوزی مهارشد.

وی اظهارداشت: درحال حاضر این نیروها برای اطمیان کامل از اطفای حریق و جلوگیری احتمالی از سرایت آتش سوزی به جنگل در منطقه به صورت آماده باش هستند.

وی گفت: آتش سوزی از سوی مالک این باغ که مشغول فعالیت پاکتراشی بود رخ داده است.

شهرستان تنکابن درغرب مازندران واقع است. رستم زرودی مدیرکل حوادث غیرمترقبه استان مازندران نیز عامل انسانی را باعث وقوع این حریق اعلام کرد و گفت: این آتش سوزی خسارت جانی در بر نداشته است.

وی در ادامه با توجه به گرمای هوا به مردم توصیه کرد رعایت مسایل ایمنی را کرده از روشن کردن آتش در عرصه منابع طبیعی و حتی باغات خودداری کنند.

/ 1 نظر / 154 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی، ضمن آرزوي قبولي طاعات شما، دعوت شده‌‌‌اید: ******** [گل] مناجات خداوند متعال در شب معراج(بخش آخر)[توصيه ميکنم بخوانيد] [گل] @ضرورت استفاده از عقل و عدم غفلت از خدا@ @دليل برتري پيامبر اسلام بر ساير پيامبران@ @آثار کم خوري و کم حرفي و لزوم حفظ زبان@ @تأثير دنيا دوستي@ ********* [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] ## عاقبت کسی که نسبت به ظلم به دیگران بی اهمیت باشد ## شرط کامل و تمام بودن روزه ماه رمضان ## هشدار شدید پیامبر(ص) نسبت به همسر زنان زینت کرده ******** [گل][گل] تسلیت شهادت حضرت علی(ع) به همراه مطالبی ارزشمند [گل][گل] ********* [گل][گل] راهکارهايي براي روزه راحت در تابستان [گل][گل] ******** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم. www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]